Пн.-Пт. с 09:00 до 18:00
Информация
Поиск

Сиванто Прайм 1л.

Производитель: Bayer
Код товара: Сиванто Прайм 1л.

Краткое описание


Новий системний інсектицид для боротьби з сисними шкідниками на плодових та овочевих культурах. Діюча речовина:Флупірадіфурон, 200 г/лПрепаративна форма:розчинний концентратМеханізм дії: Флупірадіфурон, як і інші бут... Читать далее...

НАШЛИ ДЕШЕВЛЕ ?
2 831.22грн Без НДС: 2 831.22грн

  • Доступность: На складе


Новий системний інсектицид для боротьби з сисними шкідниками на плодових та овочевих культурах.

Діюча речовина:Флупірадіфурон, 200 г/лПрепаративна форма:розчинний концентратМеханізм дії:
Флупірадіфурон, як і інші бутеноліди, належить до групи модуляторів ацетилхоліну і впливає на нікотинові рецептори, порушуючи нормальне проходження нервних імпульсів через синапси. Проте завдяки принципово іншій хімічній будові, зокрема систем фармакофорів (та частина молекули, яка безпосередньо діє на цільову біологічну структуру), перехресної резистентності з хлорнікотинілами та сульфоксимінами (ще одна група модуляторів ацетилхоліну) немає. Тобто стійкі до хлорнікотинілів популяції табачної білокрилки успішно контролюються Сіванто® Прайм.

Властивості:
Сіванто® Прайм 200 SL, РК — новий інсектицидний засіб, призваний замінити у всесвітньому обсязі більшість продуктів групи хлорнікотинілів (неонікотиноїдів) Діюча речовина препарату — флупірадіфурон — належить до нового хімічного класу бутенолідів, що перебувають під патентним захистом Bayer.

Джерела походження бутенолідів — природний алкалоїд Стемофолін, який було знайдено в азійській рослині Stemona japonicа. Синтетичні лабораторні модифікації Стемофоліну склали новий хімічний клас інсектицидних речовин.

За властивостями бутеноліди подібні до хлорнікотинілів і відзначаються високою системністю в акропетальному напрямку, подібним (але не тотожним) механізмом дії та потужним «нокдаун-ефектом».

Проте вони мають набагато сприятливіший екологічний та токсикологічний профіль, та значно безпечніші для корисних природних організмів та запилювачів (бджіл, джмелів тощо).

ЗАСТОСУВАННЯ

Сіванто® Прайм високоефективний проти сисних шкідників — попелиць, білокрилок, щитівок, мідяниць, цикадок на багатьох культурах. В Україні препарат зареєстрований на культурах, наведених нижче із відповідними умовами застосування.

ЯБЛУНЯ
Об'єкт: комплекс сисних шкідників (попелиці: яблунева, яблуново-подорожникова та кров'яна); яблунева медяниця; щитівки, (в т.ч. каліфорнійська та комоподібна), несправжня акацієва щитівка, яблуневий пильщик, цикадки
Норма витрати л/га: 0,75-1,0
Строк останньої обробки (днями до збирання врожаю): 14
Кількість обробок у сезон: 2

ГРУША
Об'єкт: грушева мідяниця, грушевий пильщик
Норма витрати л/га: 1,0
Строк останньої обробки (днями до збирання врожаю): 14
Кількість обробок у сезон: 2

ВИНОГРАД
Об'єкт: листкові цикадки, тріпсі, мучнистий червець
Норма витрати л/га: 0,25-0,5
Строк останньої обробки (днями до збирання врожаю): 14
Кількість обробок у сезон: 2

КАПУСТА
Об'єкт: Попелиці, трипсі
Норма витрати л/га: 0,7
Строк останньої обробки (днями до збирання врожаю): 28
Кількість обробок у сезон: 3

Широкий діапазон активності.
Безпечність для бджіл та джмелів.
Селективність до багатьох корисних ентомофагів.
Прискорено дія, у т. ч. швидке припинення живлення вірусоносіями.
Новітній механізм дії — немає перехресної резистентності з іншими класами інсектицидів.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!